Příprava-rituály

21. října 2009 v 15:58 | Evanie |  Rituály
Při rituálech se vyhýbejte všem druhům plastické hmoty. Oděv by neměl být ze syntetického materiálu. Oltář by měla být jednoduchá deska nejlépe ze dřeva velikosti 20 krát 40 cm. jestliže rituál provádíte v bytě je nejlepší místo u jižní stěny, na tomto místě by jste měly i často meditovat.
Na oltář položíte šátek (v barvách daného rituálu), ale jen z vlny nebo lnu. Na oltáři by dále měly být dvě svíce ( jdena symbolizuje cíl a druhá dotyčnou osobu, třeba vás). Stojí vně oltáře. Vždy na levé a pravé straně stojí další dvě svíce (v barvě daného rituálu). V den rituálu by jste se měli postit a pít jen čistou vodu (ale není to nutnost). Dále je nezbytná nádoba na vykuřovací směs. Do této misky potřebujem vrstvu písku (2 až 3 cm) a usušené listy květů (dle rituálu).
Ochranný magický kruh je velmi důležitý. Chrání nás před negativními vibracemi a symbolyzuje věčnost univerza, neboť nemá začátek ani konec. kruh by měl mít průměr asi metr padesát. venku je nejlepší byrobený z kamenů. Kameny mohou mít odstupy 10 - 15 cm. Na čtyřech světových stranách vždy větší kámen. Důležité je kruh pokládat ve směru hodinových ručiček.
Doprostřed oltáře vložíme měděný vykuřovací hrnec a zapálíme dřevěné uhlí. Teprve když uhlí žhne položíme do něj vykuřovací směs. Stačí množství 1 čajová lžička a po chvíli můžeme přidat další.

Před rituálem musíme vybrané místo s oltářem zasvětit. To se provádí následovně: Stojíme uprostřed kruhu a levou paží kreslíme do vzduchu pentagram, jehož linie je nekonečná. Začneme u pětiúhelníku v levo dole a vedeme paži příkře doprava nahoru, pak paži ve stejných symetrií do prava dolů, pak naplocho nahoru doleva, nyní rukou vodorovně zcela do prava a nakonec doleva dolů k výchozímu bodu.
Zatímco kreslíme pentagram jsme obrácení hrudí i obličejem na jih. Vyslovujeme při tom větu: "Zasvědcuji tento kruh rituálu Venuše, marsu, Dianě atd......" Pak rozpřáhneme doširoka paže dlaněmi vzhůru, potom si klekneme k oltáři a dáme vykuřovací směs na rožhavené uhlí.
Základná rituály by měly trvat přibližně hodinu. Sedíme při tom v tureckém sedu a zdravíme příslušnou planetu, děkujeme jí a poté předneseme svá přání. Pak tiše nějakou dobu meditujte a soustře´dte se na svá přání. Svou formuli přání, kterou si volně zformulujete můžeme během rituálu několikrát opakovaat.
Na konci ještě jednou poděkujeme.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama