Pegas

20. října 2009 v 10:48 | Evanie |  Pegasové-jednorožci
O pegasovi:
Pegasové byli odjakživa sami sebou a nenechali se někomu poddat. Pro svou lásku byli ochotní udělat cokoli. Měli krásná křídla, která jim byla přisouzena. Proto se mohli vznášet v oblacích, kam se normální zvíře nikdy nedostalo a nedostane.

viz. celý článek...


Druhy:
Jsou 4 druhy pegasů:

Bílý, bez jediné skvrnky
Ti byli nejvíc rozšíření, jezdily na nich lesní víly, víly štěstí a dobra a andělé. Tito koně byli hodní a nikomu by úmylsně neublížili.

Hnědí
Byli vzácní a oni to věděli. Proto se komukoli vyhýbali protože se báli že je chytí. Nedali se ochočit ani nijak poddat, ten kdo na nich chtěl jet jim musel přísahat že jim neublíží. nechytí je ani jim neudělá nic podobného. Byli volní a nenechali se skrotit když museli kopali a hryzali. Nebyli zrovna agresivní ale na rozdíl od bílých pegasů se nebáli útočit. Ten kdo kdy viděl hnědého pegase na to do konce života nezapoměl.


Černí
Tito pegasové byli nejvzácnější. Byli důvěřiví a tak se jednou stádo nechalo lstí chytit lupiči. Lupiči je prodali lotrovi tehdy proslavenému jako ,,pán zla". Ten si pegasy zotročil a od té doby byli černí pegasové považováni za bytosti zla a kdo jednou potkal černého pegase prý ho do konce životo pronásledovalo neštěstí. Nebyla a není to pravda. Byli to jenom pověry protože černí pegasové byli nejmazlivější a nejdůvěřivější. Jenom lidé je neměli rádi a zabíjeli je a tak se pegasové začali lidí štítit, bát a samozřejmě je taky nenáviděli. Od té doby byl černý pegas na lidi agresivní. Avšak když si někdo získal důvěru černého pegase nikdy ji už nestratil. Pegas mu byl věrný a vždycky mu přišel na pomoc a chránil ho.
Ostatní
Byli to všechny ostatní barvičky, jako třeba grošák, palomino, ryzák atd.... Podle svých zparvení měli povahu. Třeby grošák (černá, bílá) se chová podobně jako černý a bílý pegas.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MiMinko ~ Banán xD MiMinko ~ Banán xD | Web | 20. října 2009 v 10:54 | Reagovat

Ahoj... Prosím, neber to jako reklamu. I když je fakt, že za reklamu se tohle asi považuje.. Snad ti mím kecáním nepolezu na nervy. Takže, začínám. Chtěla bych tě poprosit, aby jsi zašla na můj blog. Jestli tě ničím nezaujme, nemusíš tam už víc chodit.. Ale jestli se ti bude zdát aspoň trochu zajímavý.. Byla bys tak hodná a chodila mi tam častěji? Nechci tě vydírat ani nic podobnýho. Jen bych byla ráda kdyby na můj blog chodilo víc lidí. Tak si to promysli a kdyžtak se stav. Jestli napíšeš komentář, tak mě tím moc potěšíš. Tak pá :]
http://miminko-i-lowe-cute.blog.cz/

2 Mary (druhý blog) Mary (druhý blog) | Web | 10. října 2010 v 18:16 | Reagovat

juuu,moc hezký blog.A taky zajímavý článek..miluju mystiku a vše okolo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama