Říjen 2009

Definice pohanství

23. října 2009 v 17:00 | Evanie |  Pohanství
Pohanství, též paganismus (původem za latinského přídavného jména paganus, což znamená "venkovský") je výraz používaný dnes především v křesťanské kultuře v podstatě pro veškerá polyteistická náboženství vyznávaná zejména v oblasti Evropy.

Pár rad ode mě na LD

23. října 2009 v 16:58 | Evanie |  Lucidní snění
1. Když se rozhodnete lucidní snění vyzkoušet, naplánujte si je na nějaký den, kdy ráno nejste nuceni brzo vstávat.
2. Nechoďte spát ani moc pozdě
3. Mě osobně se sny zdají, když jdu spát v 22:00, tak v 8:00-9:00, možná si říkáte, jakto, že tak pozdě, ale jsem velký spáč
4. Každému se sny zdají v jiný "čas", někomu po 6-ti hodinovém spánku, takže brzo ráno a někomu po 10-ti, takže 1. bod není pravidlem
5. Lucidní snění-LD je úžasný zážitek. Můžete dělat cokoliv: létat, dýchat pod vodou...
6. Pokuď si napoprvé sen nezapamatujete, nezoufejte. Jednoho dne se vám to 100% povede =o)

Jak si zapamatovat sen?

23. října 2009 v 16:49 | Evanie |  Lucidní snění
Než půjdete spát, projděte si celý váš den a klidně si i pár nejdůležitějších věcí zapište. Někde poblíž si nachystejte blok a tužku a hned po probuzení se ho chopte a zapište si vše, co se vám zdálo. Co když si nic nezapamatujete? Nezoufejte, a hlavně se nevzdávejte - dříve či později se každému podaří nevzpomenout. A je i možné, že se vám párkrát i vůbec nic nezdálo. Vytrvejte.

Jak na LD?

23. října 2009 v 16:47 | Evanie |  Lucidní snění

Způsoby:

1.) : Základem je zapamatovat si alespoň jeden sen. A to plánovaně. (Návod na zapamatování snů najdete zde) Jděte normálně spát. Předtím si nařiďte budík asi na 5. hodinu po usnutí, to zpravidla upadáme do hlubokého snění. Po probuzení mějte po ruce deník, blok, sešit, nebo papír a tužku, a sen si co nejpodrobněji zapište. Důležité jsou detaily, takže se zaměřujte jen na ně, protože nad výkladem snu můžete hloubat později, kdežto na to, co se vám přesně zdálo, si už vzpomenout nemusíte. Pak znovu usněte, ale zkuste, jestli svůj sen můžete aspoň trochu ovládat.

Hlavní satanské zákony

23. října 2009 v 16:46 | Evanie |  Satanismus
http://www.desduivels.info/Graphics/baphomet.png
1. Nesděluj své rady nebo názory, pokud o to nejsi požádán.
2. Nevykládej o svých problémech ostatním, pokud si nejsi jist, že ti chtějí naslouchat.

Anton Szandor LaVey

23. října 2009 v 16:45 | Evanie |  Satanismus
http://www.unexplainedstuff.com/images/geuu_01_img0200.jpg
Anton Szandor LaVey (1930-1997) napsal Satanskou Bibli a byl první v moderní době, kdo založil náboženskou filozofii oslavující Satana jako symbol osobní svobody a individualismu.

Satanistická "bible"

23. října 2009 v 16:43 | Evanie |  Satanismus
Satanistická "bible" ke stažení ZDE

Satanistické davatero

23. října 2009 v 16:40 | Evanie |  Satanismus
http://altreligion.about.com/library/graphics/baphomet4.jpg
1. Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání!
2. Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky!

Co to je lucidní snění

23. října 2009 v 16:30 | Evanie |  Lucidní snění
Bylo popsáno v r. 1913 psychiatrem Frederikem van Eedenem. Je to stav vědomí, kdy si uvědomujeme, že sníme a můžeme děj snu jakkoli řídit. Lucidní sny za svůj život zažije 50 - 60% lidí - vy se to však můžete i naučit. Přemýšlejte nad tím. Ve snu své tělo vlastně ani necítíte. A teď si vemte, že se ve snu probudíte. Můžete dělat, co se vám zachce. Řídíte celý svůj sen - dokud se neprobudíte.

Lektvar zapomění

23. října 2009 v 16:25 | Evanie |  Lektvary
Přísady:
  • fotografie3
  • 3 ml vlažného mléka
Příprava:
trvá po dobu kolem 10 minut.Fotografii toho na koho chceš zapomenout vylouhuješ a ponecháš 3 minuty ve vlažném mléku."Pater Patria defindo Peri" proneseš a vytáhneš fotografii.Pomůže ti to hned od bolesti,ale pozor!!!Pokud ho potkáš,tak to bude mít katastrofické účinky.Začne ti nadávat a bude tě nesnášet!!!Zakonči to tím,že do mléka nasypeš 4 znka hrubé soli.Vypij celý lektvar,
Efekt:
Na toho na koho zapomenout chceš,ti tento lektvar pomůže...

Kouzlo pro krásu

23. října 2009 v 16:23 | Evanie |  Kouzla studní
Účelem tohoto rituálu je, abychom se vnímali co nejpozitivněji, což se odrazí v tom, jak nás budou vnímat ostatní.
Postup: V projektivní ruce podržte pět měděných mincí a představujte si sebe jako krásného člověka, že jste milující, láskyplná... Tento obraz "vtiskněte" mincím v dlani a potom jednu vho´dte do studny se slovy:
"Nic nestojí v cestě tomu,
abych byl/a krásný/á.
Kráse otevírám své nitro,
stávám se krásným..."
Totéž opakujte se zbývajícími čtyřmi mincemi.

Jak si doma vytvořit kouzelnou studnu

23. října 2009 v 16:20 | Evanie |  Kouzla studní
" Kouzelnou studnu" si můžete vytvořit i doma. Měla by být z nějakého přírodního materiálu. Hodí se například velký glazovaný květináč (bez otvoru ve dnu) nebo jakákoliv velká hluboká mísa. Ideální by byla modrá, ale není to podmínkou. Tuto studnu uchovávejte stále na stejném místě (třeba v magickém koutku). K "zasvěcení" studny budete potřebovat nějakou minci a pitnou vodu prodávanou v l chvi, ale i jinou vodu. Nádobu postavte, nalijte do ní 3 - 6 cm vody a řekněte:

Pomoc lidem v nouzi (Aquarius)

21. října 2009 v 22:54 | Evanie |  Kouzla přátelství
Potřeby : láhev pramenité vody( ze studánky ), skleněná nádoba, knoflík kulička ze skla
Tímto kouzlem můžete pomoc některým méně šťastným než jste vy sami, nebo budete pomáhat činnostem zasvěceným ochraně planety.
Postup:
Vyberte si nějaký projekt nebo plán, kterému by jste rádi pomohli. Vydejte se k blízké řece s lahví pramenité vody, skleněnou nádobou a skleněnými knoflíčky nebo kuličkami. U vody se zastavte a s lahví vody v ruce si co nejintenzivněji přejte, aby bylo nalezeno řešení jisté zoufalé situace. Polovinu pramenité vody vlijte do řeky a řekněte :
" každá řeka se vlévá do moře a každý oceán se vlévá do jiného. Déšť vytažený z moře padá zpátky na zem. Všichni lidé jsou bratry. Aťmé přání prolétne celým světem a dostane se k těm, kdo mají největší nouzi. "
Polibte skleněné knoflíčky nebo kuličky a vhoďte je do řeky. Zbytek vody z pramene přelijte do skleněné nádoby a vezměte si ho domů. Tam ho položte na přehledné místo a připomínejte si své dobré přání.

Cvičení vůle

21. října 2009 v 22:50 | Evanie |  cvičení mysli a vůle
Silnou vůli musí člověk natrénovat. Musí se naučit ovládat se nejen duševně, ale i tělesně. Cílem je ovládnutí všech myšlenek. Jak tedy začít s vlastní vůlí pracovat?
Náš zájem o určitou osobu nesmí být trvalý. Osvobozujeme se denně od přílišné sdílnosti vůči druhému člověku a nikoho se nesnažme k sobě upoutat. Nechtějte nikoho ovládat. Přestaňte se svěřovat se svými zájmy a myšlenkami, a nechte si je pro sebe. Nepodléhejte cizím vlivům, protože tak ztrácíte svou svobodnost a rozhodnost. Přesto se nesmíte chovat ke svému okolí nepřátelsky.
Každý skutek a čin i myšlenku někomu pomoci nejdřív dejte posoudit svému nitru a vlastní rozumové úvaze. Podle toho jednejte v životě. Snažte se být pravdomluvní, získáte u jiných, ale především sami u sebe. Nic zbytečně neodkládejte na zítřek. Tím se totiž vytváří odpor a nechuť k další činnosti. Svůj život podřiďte svým plánům. Nepřipusťte, aby na vás někdo útočil takzvaně na "dobrotu srdce". Buďte na sebe přísní a výsledky se dostaví.

viz. celý článek

Mysl a síla + cvičení

21. října 2009 v 22:48 | Evanie |  cvičení mysli a vůle
Existuje popředí a pozadí mysli, v nichž se pohybují myšlenky různých frekvencí, přitom se všechny setkávají na společném rozhraní. Toto rozhraní představje prostor, ve kterém se uskutečňuje energie i hmota a je zároveň jejich nosičem. Tímto prostorem umožňujeme přenos veškeré projevené i neprojevené skutečnosti.

Získání lásky určité osoby

21. října 2009 v 22:42 | Evanie |  Kouzla lásky
Zapalte svíčku. Vezměte si kousek papírku tak 3x3 a na něj nakreslete srdce. Střed vybarvěte červeně a pak do toho středu napište jméno osoby kterou milujete. Celou dobu na ni myslete a vybavujte si ji. Myslete na to jak jeji/jeho srdce má zaplát láskou k vám. Nakonec papírek 3x polibte a pak spalte. Poté vyslovte 3x toto zaříkání.
Ohni ty kdož z dola přicházíš
přines mi lásku co znám
ať mé srdce žhne a svítí
přines lásku k nám
brzy příjde den
a třikrát silnější bude naše láska.
A TAK SE STAŇ

Kouzlo pro zbavení se strachu

21. října 2009 v 22:39 | Evanie |  Kouzla
Pokud se něčeho bojíte a už si svůj strach nechcete nechat, doporučuji následující meditaci V klidu si sedněte a podívejte se jako by do sebe. Zavolejte s k sobě svůj strach.Vidíte ho pomalu přicházet. Uvědomte si, jak vypadá. Je to ošklivá stařena, nebo malý směšný skřítek? Jakkoliv vypadá, když přijde k vám, vynadejte mu.Hrozně, strašlivě, sprostě mu vynadejte. Zkrátka ho seřvěte jako malé rozmazlené děcko. Také mu dejte jméno.Tím ho celou dobu oslovujte a vysvětlete mu, že už ho nechcete a nemáte o něj zájem. že ho propouštíte a že mu dáváte svobodu. A ať se už nevrací! Následně máte dvě možnosti jak postupovat. Buďto napište jeho jméno na kus papíru, ten vložte do nádoby s vodou(stačí jen malá) a nechte důkladně zmrznout.Led potom vhoďte do vařící vody a jak se bude led rozpouštět si představte, jak se rozpouští i Váš strach. Druhá možnost je napsat jméno strachu na papír a přivázat ho ke stromu. Nesmí to být přivázáno napevno. Jen velmi " decentně ". Potom tam postůjte a podívejte se, jak vítr od Vás odvál Váš strach...

Víno usmíření

21. října 2009 v 22:33 | Evanie |  Kouzelná vína
Použij jakékoliv víno a potají v něm vař 1 minutu tmavý kamínek, nejlépe obsidián. Řekni:
"Vytáhni zlost a hněv z jeho těla,
ať mne má znovu za přítele."
Víno nech vychladnout a nad nádobou udělej dva pravotočivé kruhy. Pak do jeho hladiny prudce foukni. Čarovné víno použij k tomuto účelu do dvou dnů, pak budeš muset postup opakovat, protože jeho síla za tu dobu z odvaru vyprchá.

Víno pravdy

21. října 2009 v 22:33 | Evanie |  Kouzelná vína
Smíchej bílé a červené víno v poměru 2 : 1 při úplňku na volném prostranství, nejlépe na poli nebo na louce. Smíchaná vína musíš třikrát pomalu přelévat z jedné nádoby do druhé. Pak doma toto víno opatrně ohřej a nalij do něj 2 lžíce kořalky (na 1 litr vína), přidej 3 špetky majoránky, na špičku nože bílého pepře, stajné množství saturejky a petrželové natě a nakonec 2 špetky skořice. to vař sedm minut. Odvar stále míchej, a odříkávej následující slova:

barvy svíček podle dnů v týdnu

21. října 2009 v 17:49 | Evanie |  Svíčky
Dny v týdnu a jejich barvy:
Pondělí - bílá, stříbrná
Úterý - červená
Středa - fialová
Čtvrtek - modrá
Pátek - zelená
Sobota - černá a tmavě modrá
Neděle - žlutá, zlatá